BAZAR...

...některé věci už nepotřebuji, ale mohly by ještě sloužit a dělat radost někomu jinému. Vybírám opravdu jen samé ještě velmi pěkné kousky (oblečení nebo dekorace), nepoškozené (pokud není u samotné věci uvedeno jinak) a nabízím je za poloviční nebo ještě nižší ceny, než za jaké byly pořízeny...

...v případě zájmu mi zanechte komentář pod tímto příspěvkem s uvedením čísla a názvu věci, o kterou máte zájem. Bude fajn, pokud rovnou uvedete i kontakt na sebe (e-mail), abych vás mohla kontaktovat. V případě, že svůj e-mail uvádět nechcete, zanechte komentář bez něj a kontaktujte mě sami na: veru.p82@gmail.com...

...k ceně zboží si účtuji ještě poštovné: 50,- Kč za doporučený dopis (týká se oblečení) nebo 75,- Kč za doporučený balík (týká se dekorací, které nelze poslat jako doporučený dopis)...
1. SADA BLOSSOM

    utěrka (100% bavlna)
    silikonové sítko na čaj Normann Copenhagen
    svícínek (výška 6,5 cm)

Utěrka a svícen jsou úplně nové, nepoužívané; sada byla upravena - obsahuje už pouze utěrku a svícen (bez sítka na čaj).

    100,- Kč


2. SADA BROSTE

    utěrka (100% organická bavlna; barva trojúhelníků světle hnědá)
    stříbrný tácek (10 x 10 cm)

Tácek je nový, nepoužívaný; utěrka je používaná minimálně, pouze jako prostírání, je téměř jako nová.

    100,- Kč
 


3. HRAZDIČKA PRO MIMINKA (Ikea + vlastní nátěr)

Hrazdička je přetřená pastelově šedým Balakrylem a pastelovými nezávadnými barvami (certifikát EN71, netoxické, vodou ředitelné akrylové barvy). Na některých místech jsou mírné oděrky a ťuknutí, kde vykukuje původní nátěr (je to vidět ale pouze při detailním zkoumání). Některé komponenty na hrazdičce nejsou dřevěné, ale z umělé hmoty. Závěsné komponenty se dají z hrazdičky vyndat a lze je nahradit libovolnými jinými. Zaslala bych v rozloženém stavu (s odšroubovanými šedými nohami), poštovné 120,- Kč (balík do ruky).

    200,- Kč
 


4. HARÉMKY MRAMOR (BeBirdie) 
    vel. 62, 0-3 měsíce (i déle)
 
   PRODÁNO

Harémky jsou z biobavlny (95 % biobavlna + 5 % lycra), přestože byly hodně nošeny, jsou stále téměř jako nové, pouze při velmi důkladném zkoumání jsou patrné známky lehkého obnošení - viz 2. foto (byly samozřejmě několikrát prané). Jinak jsou naprosto neponičené, nosilo je malé miminko, které v nich v podstatě jen leželo ;-).


5. HARÉMKY TUČŇÁCI (BeBirdie)
    vel. 68, 3-6 měsíců (i déle)

    PRODÁNO

Harémky jsou z biobavlny (95 % biobavlna + 5 % lycra), přestože byly hodně nošeny, jsou stále téměř jako nové, pouze při velmi důkladném zkoumání jsou patrné známky lehkého obnošení - viz 2. foto (byly samozřejmě několikrát prané), tučňáci jsou malinko vybledlejší (ale byli světlejší oproti úpletu v pase i původně). Jinak jsou naprosto neponičené, nosilo je malé miminko, které v nich v podstatě jen leželo ;-).6. HARÉMKY KOLIBŘÍCI (BeBirdie)
    vel. 74, 6-9 měsíců (i déle)

    180,- Kč

Harémky jsou z biobavlny (95 % biobavlna + 5 % lycra), přestože byly hodně nošeny, jsou stále téměř jako nové, pouze při velmi důkladném zkoumání jsou patrné známky lehkého obnošení - viz 2. foto (byly samozřejmě několikrát prané). Jinak jsou naprosto neponičené.7. KRAŤÁSKY MEDÚZY (BeBirdie)
    vel. 80, 9-12 měsíců (v případě používání látkových plen jsou těsnější)

    130,- Kč

Kraťásky jsou z biobavlny (95 % biobavlna + 5 % lycra), přestože byly hodně nošeny, jsou stále téměř jako nové, pouze při velmi důkladném zkoumání jsou patrné známky lehkého obnošení - viz 2. foto (byly samozřejmě několikrát prané). Jinak jsou naprosto neponičené.
Žádné komentáře:

Okomentovat

Pokud máte k příspěvku co říct, budu moc ráda za váš komentář, děkuji...